Yatırımcılar

Sadece kendi başınıza alım satım yapmakla kalmayıp aynı zamanda Yönetilen Hesaplara (PAMM) yatırım yaparak ve Otomatik alım satım hizmetlerimizi kullanarak FOREX ve CFD piyasalarında kâr elde edebilirsiniz.  Tüm paranızı kontrol edebileceğinizi ve uygun yatırım şekillerini ve şartlarını seçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Yönetilen Hesap (PAMM)

Yönetilen Hesap (PAMM) – masrafları yatırımcılara ait olmak üzere yatırım hacmini artırma şansı kazanan bir Yöneticinin yatırım deneyiminden yararlanma şeklinde eşsiz bir fırsattır. Belirtilen ücret, sadece Yönetici kâr elde ettiği takdirde kendisine tahsis edilir ve neticede bir PAMM hesabındaki paylarına göre Yatırımcılar arasında bölünür.

Ayrıntılar

Otomatik alım satım hizmeti

Otomatik alım satım hizmeti başarılı yatırımcıların emirlerini kopyalamaya olanak sağlar. Yatırımcıların gözlerini terminalden ayırmamalarına veya para transfer etmelerine gerek yoktur. Tüm işlemler otomatik olup yatırımcının yatırım hesabında gerçekleşir. Açık bir şekilde tasarlanmış puan sistemi uygun bir alım satım sinyali seçebilmenize yardımcı olur.

Ayrıntılar