Hakkımızda

Uluslararası Finansal Holding FIBO Group (Financial Intermarket Brokerage Online Group), marjinal internet yatırımında en eski oyunculardan biridir. Holdingin birinci şirketi 1998 yılında kurulmuştur. İşimizin ilk gününden bu yana, müşterilerimizin menfaatlerini ve ilgili kanunlara ve ulusal düzenleyicilerin emirlerine tam uygunluğu korumak amacıyla daima şeffaf faaliyet ilkelerine bağlı kalırız. Müşterilerimiz ve ortaklarımız, holding FIBO Group bünyesinde bulunan herhangi bir şirket tarafından sunulan tüm hizmetlerin en yüksek standartları karşıladığından ve ulusal düzenleyicilerin kontrolü altında olduğundan emin olabilirler.


Ödüller

Holding Şirketleri çok sayıda ödül kazanmıştır; mesleki topluluk bize muhteşem müşteri hizmetlerimiz ve bir FOREX ve CFD brokeri olarak başarılarımız karşılığında ödüller vermiştir.

Avantajlarımız

Müşterilerimize
MetaTrader 4, Web Terminal MT4, MetaTrader 5, cTrader gibi popüler ve gelişmiş yazılımlar sunarız. 

  • Marjinal internet yatırımı piyasasının en eski oyuncularından biriyiz

  • Avrupa'da, Orta ve Doğu Asya'da ofislerimiz var

  • Müşterilerimiz ve mesleki topluluk tarafından genellikle tanınıyoruz

Ofisler

FIBO Group Şirketi, pek çok ülkenin yargı yetkisi altında ruhsatlar elde etmiştir. Bu nedenle, müşterilerimize çok çeşitli finansal araç ve yatırım ürünü sunarız. Limasol, Münih, Shanghai ve Almaty’da ofislerimiz bulunmaktadır. Küresel varlığımız, daima müşterilerimin yanında olup çok uluslu ekibimizin yardımı ile yüksek kaliteli destek sunabilmemizi sağlar.